Producenci
O firmie

Firma Wielobranżowa Klimek-Plast w obecnej postaci istnieje od 2001 roku. Powstała w wyniku przekształcenia rodzinnego przedsiębiorstwa, którego tradycje sięgają lat 70-tych. Nabyte doświadczenia i wysoka jakość produktów ugruntowały aktualną pozycję na rynku.

Klimek-Plast specjalizuje się w  przetwórstwie tworzyw sztucznych oferując swoim klientom towary  i usługi z zastosowaniem różnorodnych technologii. Wtrysk, termoformowanie, wytłaczanie, projektowanie a także wykonywanie form to główne segmenty działalności firmy. Wysoka jakość produktów i zastosowane technologie sprawiły, że firma stała się uznanym producentem częśći do wózków dziecięcych a także innych sektorów przemysłu. Wyroby  firmy moża odnaleźć na rynkach wielu krajów.

Dynamiczny rozwój oraz ciągłe unowocześnianie linii technologicznych wymusiły także zmianę siedziby firmy. 
W 2014 roku Klimek-Plast otwiera  zakład w Częstochowie. Nowa siedziba firmy pozwoliła nie tylko na zwiększenie produkacji czy wdrażanie nowych technologii. Udogodnienia logistyczne jak i nacisk na komunikację z klientem stały się kluczem do wyższych standardów obsługi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl